Знайти двадцять четвертий член арифметичної прогресії,якщо перший член дорівнює -5,а різниця

арифметичноїпрогресії 13.304283293294​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Екатерина.

Ответ:

294

по формуле энного члена: а24=а1+d*23=-5+13*23=-5+299=294