Знайдіть суму трьох перших членів геометричної прогресії у якій b1=4 q=2


Ответы на вопрос

Отвечает Вычужанина Диана.

Ответ:

Sn=b1(1-q^n) / 1-q

S3=4(1-2^3)/1-2=4×(1-8)/-1=4×(-7)/-1=-28/-1=28

ответ S3=28