На прямій, яка є графіком рівняння 4х + 9у = 1, узяли точку, ордината якої дорівнює 1. Знайдіть

абсцису цієї точки.

Ответы на вопрос

Отвечает Колмогоров Паша.

Ответ:

абсцисса = -2

Объяснение:

4x+9y=1

4x+9•1=1

4x=1-9

4x=-8

x=-8/4

x=-2