Сума коренів квадратного рівняння x у квадраті + 3X + 7 = 0 допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Бака Игорь.

Объяснение:

x^2+bx+q=0

Ха теоремою Вієта

x+y=-b

xy=q

x^2+3x+7=0

b=3

x+y=-3