Скласти квадратне рівняння, корені якого дорівнюють - 4,і 11​


Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Егор.

Ответ:

Объяснение:

-(x1+x2)=-(-4+11)=-(7)=-7   (-b)

x1*x2=-4*11=-44 (c)

x^2-7x-44=0