Яка ймовірність того, що вибране навмання двоцифрове натуральне число буде більшим, ніж 200?

СРОЧНОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

0,1.

Объяснение:

Двоцифрових чисел - вид 10 до 99               90 штук,  

подильних на 11 - 11,22, ... , 99                      9 штук.

Ймовирнисть Р=9/90=1/10=0,1.