Побудуйте графік функції у = -x +9. Користуючись графіком. Визначте:1) значення функції, якщо

значення аргумента дорівнює 4:2) значення аргумента, при якому значення функції до-рівнює 3:3) чи проходить графік функції через точку А (1; 8).​

Ответы на вопрос

Отвечает Монаенков Влад.

Ответ:

1)у=-4+9=5

2)х=-3+9=6

3)8=-1+9=8

Объяснение:

надеюсь правильно))))