Знайдіть значення b, якщо відомо, що графік функції у = 5х + b проходить через точку М(1; 10).


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Илья.

Ответ:

b=5

Объяснение:

x=1, y=10, нужно просто подставить

10=5*1 +5

Отвечает Слюсар Неля.

Ответ:

10=5×1+b=5+b

b=10-5

b=5

5×1+5=5+5=10