Числа x1 та x2 є коренями рівняння x^2+px+8=0 знайдіть x2 та значення коефіцієнта р, якщо х1 = -4


Ответы на вопрос

Отвечает Красюк Карина.

Ответ:

Объяснение:

x1 * x2 = 8\\x1 + x2 = -p

---

-4 * x2 = 8\\-4 + x2 = -p

---

x2 = -2\\-4 - 2 = -p

---

x2 = -2\\p = 6