Прошу РОЗВ'ЯЖІТЬ РІВНЯННЯ t2+10t-2t+5=20 даю 20 балів з розв'язком 10 2


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Валентина.

Ответ:

t1= - 4 + √31;

t2= - 4 - √31.

Объяснение:

t²+10t-2t+5=20;

t² + 8t  - 15=0;

a=1;  b=8;  c=-15;

D = b² - 4ac = 8² - 4*1*(-15) = 64 + 60 = 124> 0 - 2 корня

t1,2=(-b±√D)/2a = (-8±√124)/2= (-8±2√31)/2 = - 4±√31.

t1= - 4+√31;

t2= - 4-√31.