Висота сосни на початку року становила 1,6 м, а на к нець року вона збільшилася на 12%. Якою буде

висота сосни через три роки, якщо її приріст за кожний наступ- ний рік становить 85% приросту за попередній рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Миша.

Ответ: 2,09392 м - высота сосны через три года.

Объяснение:

1) 1,6 : 100 × 12 = 0,192 (м) - прирост за первый год.

2) 0,192 : 100 × 85 = 0,1632 (м) - прирост за второй год.

3) 0,1632 : 100 × 85 = 0,13872 (м) - прирост за третий год.

4) 1,6 + 0,192 + 0,1632 + 0,13872 = 2,09392 (м) - высота сосны через три года.