Тікбұрыштың ені ұзындығынан 3см қысқа, олардың қосындысы 27см. Тікбұрыштың ауданын табыңдар​


Ответы на вопрос

Отвечает Ключкина Женя.

Ответ:

x+x+3=27

2x+3=27

2x=24

X=12

12+3=15

S=15*12=180