массасы 0,9 кг жіптен ені 1,5 м ұзындығы 3 м мата тоқылады . Массасы 6,3 кг жіптен тоқылған ені 1,2

м матаның ұзындығы неше метр болады

Ответы на вопрос

Отвечает Иванникова Доминика.
S1=1.5*3=4.5

0.9----------4.5
6.3----------x

x=6.3*4.5/0.9=31.5 м^2

S2=31.5
s=a*b
a=1.2

b=S/a=31.5/1.2=26.25м
Отвечает Минин Никита.
1) 1,5*3=4,5
    4,5 : 0.9=5
2) 6.3*1.2=7.56:5=1.512 кг