7a - 8 a+1 2m 2 при а = 50 3; a = 1²; a = -1; a = 0,2.


Ответы на вопрос

Отвечает Рулёв Михаил.

Ответ:

Давайте підставимо значення \(a\) у вираз \(7a - 8\) при кожному з наданих значень \(a\) і обчислимо результати:

1. При \(a = 50\):

\[7 \cdot 50 - 8 = 350 - 8 = 342\]

2. При \(a = 3\):

\[7 \cdot 3 - 8 = 21 - 8 = 13\]

3. При \(a = 1^2\):

\[7 \cdot 1^2 - 8 = 7 - 8 = -1\]

4. При \(a = -1\):

\[7 \cdot (-1) - 8 = -7 - 8 = -15\]

5. При \(a = 0.2\):

\[7 \cdot 0.2 - 8 = 1.4 - 8 = -6.6\]

Отже, результати для кожного значення \(a\) виходять такі:

- При \(a = 50\): 342

- При \(a = 3\): 13

- При \(a = 1^2\): -1

- При \(a = -1\): -15

- При \(a = 0.2\): -6.6