ПОМОГИТЕ ПЖЖЖЖ. Масштаб на карті 1 : 200000, відстань на карті між Черніговом і Ніжином 3 см 3

мм. Яка відстань між містами на місцевості?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Лёша.

Ответ:

Объяснение:

Для розрахунку реальної відстані між містами Чернігівом і Ніжином, використовуючи масштаб карті 1:200000, спершу перетворимо відстань на карті в одиниці см.

За масштабом 1:200000, 1 см на карті відповідає 200000 см (або 2000 метрів, або 2 кілометрам) у реальному житті. Тобто, 3 см 3 мм на карті відповідають:

3 см = 3 см * 2000 м/см = 6000 м

3 мм = 3 мм * 2 м/мм = 6 мм = 0,006 м

Отже, загальна відстань між Черніговом і Ніжином на місцевості дорівнює:

6000 м (3 см) + 0,006 м (3 мм) = 6000 м + 6 м = 6006 м

Отже, відстань між містами Черніговом і Ніжином на місцевості становить 6006 метрів або 6,006 кілометрів.