Знайди cos 3y/2⋅cos y/2, якщо відомо, що cosy=2/23. (Відповідь округли до сотих)пажалуйста

помогите срочно надо !!!!!!!! :3

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Диана.

Cos\frac{3y}{2}*Cos\frac{y}{2}=\frac{1}{2}*(  Cos(\frac{3y}{2} +\frac{y}{2} )+Cos(\frac{3y}{2}-\frac{y}{2}))=\frac{1}{2}*(Cos2y+Cosy)\\\\Cos2y=2Cos^{2}y-1=2*(\frac{2}{23} )^{2}-1=\frac{8}{529}-1=-\frac{521}{529}\\\\\frac{1}{2}(Cos2y+Cosy)=\frac{1}{2}*(-\frac{521}{529}+\frac{2}{23})=\frac{1}{2}*(-\frac{521}{529}+\frac{46}{529})=\frac{1}{2}*(-\frac{475}{529})=-\frac{475}{1058}\approx -0,45