СРОЧНООООО! Знайдіть значення похідної функції f(x)=4/x - x в точці х0=2


Ответы на вопрос

Отвечает Черенков Артём.

Ответ:

-2

Объяснение:

f^{'}(x) = (\frac{4}{x}  - x)^{'} = (\frac{4}{x})^{'}  - (x)^{'}  = -\frac{4}{x^{2} }  - 1\\\\ f^{'}(x_{0}) =  f^{'}(2) = -\frac{4}{2^{2} }  - 1 = -\frac{4}{4}  - 1 = -1 - 1 = -2