Оператор довідкової служби протягом робочого дня (9:00 – 18:00) розмовляє по телефону 6 год.

Оцініть ймовірність того, що коли зателефонувати до довідкової у цей період, телефон виявиться вільним. а) 1/3 б) 2/9 в) 2/3 г) 3/2

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедрагимова Нармин.

Ответ:

а

Объяснение:

всего часов 9

9-6= 3 часа свободно

3/9= 1/3