Знайдіть п'ятий член геометричної прогресії 16; 8; 4; ... .


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Роза.

b1=16

b2=8

q=b2/b1=8/16=1/2.

b5=b1×q⁴=16×(1/2)⁴=16×1/16=1

Ответ: b5=1