Дуже срочно треба допоможіть будь ласка вирішити знайдіть значення многочленів х3+5х-6, якщо х=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Милена.

Ответ:

Объяснение:

x³+5x-6=(-2)³+5*(-2)-6=-8-10-6=-24.