Розв'яжіть рівняння x³+3x²-4x=0, розклавши його ліву частну на множники​


Ответы на вопрос

Отвечает Югрин Даниил.

Ответ:

Объяснение:

x*(x²+3x-4)=0

x*(x²+4x-x-4)=0

x*(x*(x+4)-x-4)=0

x*(x+4)*(x-1)=0

x=0

x+4=0

x-1=0

x=0

x=-4

x-1=0

Ответ: x1=-4 , x2=0 , x3=1