В одному контейнері було 400 кг яблук, а в другому - 240 кг. З першого контейнера брали щодня по

30 кг, аз другого - по 25 кг. Через скільки днів у першому контейнері залишилося в 4 рази більше яблук, ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Відповідь: через 8 днів

Пояснення:

Нехай яблука брали протягом х днів. Тоді за весь час з першого контейнера вийняли 30х кг, а з другого — 25х кг яблук. У першому контейнері залишиться (400-30х) кг, а в другому — (240-25х) кг яблук. Ураховуючи останню умову, отримаємо рівняння 400-30х=4(240-25х). Розв'яжімо його:

400-30х=960-100х

70х=560

х=8