При яких значеннях b i c вершина параболи у=2х^2+bx+c знаходиться в точцi (2;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Юзькова Крістіна.
Використовуючи формули координат вершини параболи y=ax^2+bx+c
x_W=\frac{-b}{2a}
y_W=c-\frac{b^2}{4a}

маємо
\frac{-b}{2*2}=2
c-\frac{b^2}{4*2}=5
звідки послідовно находимо
\frac{-b}{4}=2
-b=2*4
-b=8
b=-8
c-\frac{8^2}{8}=5
c-8=5
c=5+8
c=13
відповідь: b=-8; c=13