Знайдіть значення виразу -8х³у², якщо х = -1, у = -1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

-8x³y²       pri   x=-1  ,  y=1/2

-8*(-1)³*(-1/2)²=-8*(-1)*1/4=8*1/4=2