Вкладник поклав до банку 22000гривень під 16% річних.Яку Су му вкладник отримає через 3

роки?Округлими в гривнях

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Ярик.

Ответ:

Объяснение:

22000+22000*0,16= 25520 - через год

25520+25520*0,16= 29603,2 - через 2

29603,2+29603,2*0,16= 34339,712

если округляем до целых, то получается 34340 гривень