Знайти значення функції y=-3x+7, якщо значення аргументу дорівнює:-6;2;7.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышова Анна.

Ответ:

Объяснение:

заменить (-6,2,7) на уравнение у = y=-3x+7 za x

для х

y=-3x+7

a)y=-3*(-6)+7

 y=18+7

 y=25

b)y=-3*2+7

 y=-6+7

y=1

c)y=-3*7+7

 y=-21+7

 y=-14