Знайдіть два послідовних натуральних числа, якщо сума їхніх квадратів на 43 більша за їхній добуток


Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Ярослав.
(x²+(x+1)²)-x*(x+1)=43
x²+x-42=0
D=1²-4*1*(-42)=169
x1=(√169-1)/(2*1)=6
x2=(-√169-1)/(2*1)=-7
Ответ: число 6 и число 7.
проверка:
(6²+7²)-(6*7)=43