6. Знайдіть площу трикутника, якщо r = 8 см, p = 5 см, де p – півпериметр цього трикутника, r –

радіус вписаного в трикутник кола. А) 1,6 см2 ; Б) 13 см2 ; В) 20 см2 ; Г) 40 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Тимур.

Відповідь: Г)

Розв`язок:

r=S/p

⇒S =r*p

S = 8*5

S = 40 cм²