Площа сільськогосподарських угідь дорівнює 530 га. Площа саду становить 15% площі, відведеної під

зернові культури, а площа пасовищ на 158 га менша за площу зернових культур. Яка площа поля, відведеного під зернові культури?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Катя.

Ответ:

320

Объяснение:

х+0,15х+х-158=530

2,15х=530+158

2,15х=688

х=688/2,15

х=320