Знайти суму нескінченної геометричної прогресії: -24, 12 , -6 ...


Ответы на вопрос

Отвечает Саньков Виталий.

Ответ:

-16

Объяснение:

b1=-24 b2=12  b2=b1*q   12=-24q q=-0.5

S=\frac {b1}{1-q}  S = \frac{-24}{1-(-0.5)} s=-24:1.5=-16