Функцію заданої формулою f(х) = -3х³+2х знайдіть: f(1); f(0); f (1/3); f (-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Байгушова Дарья.

Ответ:

f(1) = -1

f(0) = 0

f(1/3) = 19/27

f(-2) = -28

Объяснение:

f(1):

f(1) = -3(1)³ + 2(1) = -3 + 2 = -1

f(0):

f(0) = -3(0)³ + 2(0) = 0

f(1/3):

f(1/3) = -3(1/3)³ + 2(1/3) = -1/27 + 2/3 = 19/27

f(-2):

f(-2) = -3(-2)³ + 2(-2) = -24 - 4 = -28

Вiдповiдь:

f(1) = -1

f(0) = 0

f(1/3) = 19/27

f(-2) = -28