Знайти катети прямокутного трикутника, якщо їх різниця 23 дм , а гіпотенуза 37 дм, будь ласка дуже

потрібно даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Балтабаева Анель.

Ответ:35дм и 12дм

Объяснение:

a-b=23= > a=b+23\\(23+b)^2+b^2=37^2\\529+46b+b^2+b^2=1369\\2b^2+46b-840=0\\b^2+23b-420=0\\D=b^2-4ac=529+1680=2029\\b=\frac{-23+47}{2}= 12\\a=12+23=35