Про квадратичну функцію f(x)=ax^2+3x+c відомо, що f(1) = f(5) і найбільше значення функції дорівнює

2. Знайдіть a і c. Даю 30 балов!!!!! Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышева Мария.

Ответ:

Объяснение:

f(1) = f(5) ⇒ a*1^2+3*1+c=a*5^2+3*5+c ⇔а+3+с=25а+15+с⇔-24а=12⇔а= -0,5

найбільше значення функції дорівнює 2⇒ у(вершины)=2

у(вершины)=-(b²-4ac)/4a=2

-(9-4*(-0.5)*c)/4*(-0.5)=2

c= -2.5