7. Спідниця, блузка і піджак коштують разом 1680 грн. Вартість блузки становить 40% вартості

піджака і дві сьомих вартості спідниці. Яка вартість кожноїречі? У скільки разів вартість спідниці більша за середнє арифметичневартості блузки і піджака?СПОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПРОШУ ВАС СИЛЬНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипжан Сабина.

Объяснение:

40% = 40/100 = 2/5

Стоимость пиджака — х грн

Стоимость блузки — 2/5х грн

стоимость юбки — 2/5х : 2/7 = 2/5х * 7/2 = 14/10х = 7/5х = 1 2/5х грн

Стоимость всей покупки = 1680 грн

х + 2/5х + 1 2/5х = 1680

2 4/5х = 1680

14/5х = 1680

х = 1680 : 14/5

х = 1680 * 5/14

х = 120 * 5/1

х = 600/1

х = 600

Стоимость пиджака — (х) = 600 грн

Стоимость блузки — (2/5х) = 2/5 * 600 = 2/1 * 120 = 240/1 = 240 грн

Стоимость юбки — (1 2/5х) = 1 2/5 * 600 = 7/5 * 600 = 7/1 * 120 = 840/1 = 840 грн