Двоцифрове число в 7 разів більше за суму своїх цифр і на 52 більше за добуток цифр.Знайдіть це

число.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайличенко Снежана.

двоцифрове число = 10а+b

Воно в 7 разiв > за сумму своiх цифр:

10а+b=(a+b)7.

I на 52 > за добудок цифр:

10a+b=an+52