9. Розв'яжіть рівняння x³ - 25х = 0. Якщо рівняння має один корінь, запишіть його у відповідь. Якщо

рівняння має більше одного кореня, у відповідь запишіть найменший з коренів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рузиева Лейля.

Ответ: Наименьший из трех полученных корней х=-5

Объяснение:

x³ - 25х = 0

x(x² - 25 )= 0

x(x-5)(x+5)=0 => x1=-5; x2=0; x3=5

Наименьший из трех полученных корней х=-5

Отвечает Чайка Полина.

Ответ:

-5

Объяснение:

 {x}^{3}  - 25x = 0

x( {x}^{2}  - 25) = 0

x(x - 5)(x + 5) = 0

x1 = 0

x2 = 5

x3 =  - 5