Знайти значення виразу x+28/4+x при x= /3 та x=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Мулярчик Дима.

Ответ:

Давайте знайдемо значення виразу для обох значень x:

1. При x = 3:

(3 + 28) / (4 + 3) = 31 / 7 ≈ 4.43 (заокруглено до двох знаків після коми).

2. При x = -3:

(-3 + 28) / (4 - 3) = 25 / 1 = 25.

Отже, значення виразу при x = 3 дорівнює приблизно 4.43, а при x = -3 дорівнює 25.

Объяснение:

можно лучший ответ пушу ученего