Розкладіть на множники: y²-25​


Ответы на вопрос

Отвечает Тувинцева Ника.

Відповідь: (у-5)*(у+5)

Пояснення: Даний вираз є різницею квадратів, тому розкладаємо його за формулою скороченого множення:

a² - b² = (a-b)*(a+b)

В даному випадку а - це у, b - це 25=5².