відстань між двома містами автобус долає за 7год,а автомобіль за 4,4год.Швидкість автобуса на

39км/год менша за швидкість автомобіля.Знайти швидкість автобуса та відстань між містами​

Ответы на вопрос

Отвечает Кресов Данил.

Щоб знайти швидкість автобуса та відстань між містами, спочатку скористаємося формулою швидкості, яка визначається як відношення пройденої відстані до часу, що знадобився для її подолання.

Позначимо швидкість автобуса як V1 і швидкість автомобіля як V2. Враховуючи, що швидкість автобуса на 39 км/год менша за швидкість автомобіля, можемо записати рівняння:

V1 = V2 - 39 (1)

Також нам дано, що автобус подолав відстань між містами за 7 годин, а автомобіль - за 4,4 години. Використовуючи формулу швидкості, можемо записати рівняння:

V1 * 7 = V2 * 4.4 (2)

Тепер ми маємо систему двох рівнянь з двома невідомими (V1 і V2). Розв'язавши цю систему рівнянь, зможемо знайти швидкість автобуса та відстань між містами.

З рівняння (1) можемо виразити V2:

V2 = V1 + 39

Підставимо це значення в рівняння (2):

V1 * 7 = (V1 + 39) * 4.4

Розкриємо дужки:

7V1 = 4.4V1 + 171.6

Віднімемо 4.4V1 з обох боків рівняння:

2.6V1 = 171.6

Поділимо обидві частини на 2.6:

V1 = 66

Тепер, знаючи швидкість автобуса (V1), можемо знайти швидкість автомобіля (V2) за допомогою рівняння (1):

V2 = V1 + 39

= 66 + 39

= 105

Отже, швидкість автобуса дорівнює 66 км/год, а швидкість автомобіля - 105 км/год.

Щоб знайти відстань між містами, можемо використати будь-яке з раніше отриманих значень швидкостей і підставити його в формулу швидкості:

Відстань = Швидкість * Час

За допомогою швидкості автобуса (66 км/год) і часу (7 годин), отримуємо:

Відстань = 66 * 7

= 462 км

Отже, відстань між містами становить 462 км.

Отвечает Ларин Даниил.

Відповідь:

х-швидкість автобуса

 х+39 швидкість автомобіля

рівняння

7*х=4,4*(х+39)

7х=4,4х+171,6

7х-4,4х=171,6

2,6х=171,6

х=171,6/2,6=66км/год

відстань між містами= 66*7=462км

Пояснення: