Перший автомобіль долає шлях між містами за 5 год . Другий автомобіль , швидкість якого на 20км/год

більша , ніж першого , долає той самий шлях за 4 год . Знайдіть швидкість автомобіля . Рішення рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Жданков Влад.

Пусть х км/ч - скорость одного автомобиля, тогда (х + 20) км/ч - скорость другого. Уравнение:

х · 5 = (х + 20) · 4

5х = 4х + 80

5х - 4х = 80

х = 80 (км/ч) - скорость одного автомобиля

80 + 20 = 100 (км/ч) - скорость другого автомбиля

Вiдповiдь: 80 км/год i 100 км/год.

Проверка:

80 · 5 = (80 + 20) · 4 = 400 (км) - расстояние между городами