Пж помогите Перший автомобіль долає шлях між двома містами за 1,5 год, а другий -за 1,2 год.

Швидкість другого автомобіля більша від швидкості першого на 15 км/год. Знайдіть відстань між містами​

Ответы на вопрос

Отвечает Званкович Евгения.

Відповідь:

90 км.

Пояснення:

Уравнение:

\frac{x}{1,2} - \frac{x}{1,5} = 15

Приводим в общему знаменателю:

\frac{5x}{6} - \frac{4x}{6} = 15

\frac{x}{6} = 15

х = 15*6

х = 90