Розкладіть на множники вираз та вкажіть правильний варіант відповіді: 36 - 16, якщо в≥ 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Лещенков Артём.

Для розкладання виразу 36 - 16, де в ≥ 0, ми можемо використовувати різницю квадратів. В даному випадку, 36 - 16 - це різниця квадратів чисел 6 і 4.

Отже, розкладаємо на множники:

36 - 16 = (6 + 4)(6 - 4) = 10 * 2 = 20

Отже, результат розкладання на множники цього виразу дорівнює 20.