6)упростите х⁶*х⁴/х ²


Ответы на вопрос

Отвечает Черулёва Юля.

Щоб спростити вираз, ми можемо використати правила множення та ділення з однаковими основами.

Коли ми множимо два числа з однаковими основами, ми просто додаємо степені:

х⁶ * х⁴ = х^(6+4) = х¹⁰.

Потім, коли ми ділимо два числа з однаковими основами, ми віднімаємо одну степінь від іншої:

х¹⁰ / х = х^(10-1) = х^9.

Отже, спрощений вираз буде: х^9.