Спростіть вираз: -4a³b•2(a³)².​


Ответы на вопрос

Отвечает Акімжанов Асет.

Ответ:

Для спрощення виразу -4a³b • 2(a³)² спочатку використаємо правило множення степенів з однаковими підставами:

2(a³)² = 2a^(3 * 2) = 2a^6

Тепер помножимо отриману степінь на -4a³b:

-4a³b • 2a^6 = -8a^(3 + 6)b

Тепер об'єднаємо степені a:

-8a^(3 + 6)b = -8a^9b

Отже, спрощений вираз дорівнює -8a^9b.

Объяснение:

удачі в альгебрі)