Звільнитися від ірраціональності в знаменнику дробу 15/√3​


Ответы на вопрос

Отвечает Оппенгейм Владислав.

$\frac{15}{\sqrt{3}}=\frac{15\sqrt{3}}{\sqrt{3}\cdot \sqrt{3}}=\frac{15\sqrt{3}}{3}=5\sqrt{3}$