Условие задания: Разложи число 736 на простые множители. (Простые множители записывай в порядке

возрастания! Если числа повторяются, используй запись в виде степени.) Ответ: 736 - 15 Б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Глеб.

Для розкладу числа 736 на прості множники, спершу треба поділити його на найменший простий множник і продовжувати цей процес, поки число не стане рівним 1.

1. 736 ділиться на 2. Отже, 736 = 2 * 368.

2. 368 також ділиться на 2. Тепер маємо: 368 = 2 * 184.

3. 184 також ділиться на 2. Отже, 184 = 2 * 92.

4. 92 ділиться на 2. Тепер маємо: 92 = 2 * 46.

5. 46 також ділиться на 2. Отже, 46 = 2 * 23.

Зараз 23 - це просте число. Ми не можемо поділити його на інші прості множники.

Тепер об'єднавши всі множники разом, ми отримуємо розклад числа 736 на прості множники:

736 = 2 * 2 * 2 * 2 * 23.

Якщо бажаєте записати це у вигляді степеней, то:

736 = 2^4 * 23.

Отвечает Уснян Давид.

Ответ:

Давайте разложим число 736 на простые множители.

736 = 2^5 * 23

Таким образом, разложение числа 736 на простые множители выглядит следующим образом: 736 = 2^5 * 23.