Звільнитися від ірраціональності в знаменнику дробу 5+√5/4√5СРОЧНОООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Онуфрейчук Никита.

\displaystyle\bf\\\frac{5+\sqrt{5} }{4\sqrt{5} } =\frac{(\sqrt{5} )^{2}+\sqrt{5}  }{4\sqrt{5} } =\frac{\sqrt{5}\cdot(\sqrt{5} +1) }{4\sqrt{5} } =\frac{\sqrt{5}+1 }{4}