Піднести до квадрату (2+a)²


Ответы на вопрос

Отвечает Шиморова Настя.

Объяснение:

4+4а+а2

квадрат суми

(2+a)²=2в2+2*2*а+а2=4+4а+а2

Формула скороченого множення