Терміново!!!!!! До різниці чисел -2,3 і 1,7 додайте суму числа -3 4/5 і модуля числа -4

1/2Складіть вираз і обчисліть його значення.-3,30,14,7-8,9

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

До різниці чисел -2,3 і 1,7 додайте суму числа -3 4/5 і модуля числа -4 1/2.

Різниця чисел -2,3 і 1,7:

-2,3 - 1,7 = -4

Сума числа -3 4/5 і модуля числа -4 1/2:

-3 4/5 + |-4 1/2|

Модуль числа -4 1/2:

|-4 1/2| = 4 1/2

Сума -3 4/5 і 4 1/2:

-3 4/5 + 4 1/2 = 0 7/10

Отже, значення виразу -3,3.