Відомо, що x_{1}*i*x_{2} - корені рівняння x ^ 2 - 13x + 5 = 0 Не розв'язуючи рівняння, знайдіть

значення виразу: x_{1} ^ 3 + x_{2} ^ 3 срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Артеева Дарина.

Відповідь:

2002

Пояснення:

З теореми Вієта:

x_1 + x_2 =13\\x_1*x_2 = 5

Тоді:

x_1^3+x_2^3 = (x_1 + x_2)(x_1^2-x_1x_2+x_2^2)=13(13^2-3*5)=2002

Отвечает Карпушин Лёня.

Відповідь: 2002

Пояснення:

розв'язання завдання додаю